facebook google+ youtube

Doniczki mrozoodporne Massive

Kolekcje zainspirowane europejskim stylem i tradycyjnie wypiekaną ceramiką. Doniczki mrozoodporne.

Doniczki mrozoodporne

Donice mrozoodporne mogą być używane przez cały rok, bez konieczności ich przechowywana w okresie zimowym. Nie tracą przy tym na estetyce, dlatego z pewnością docenią je osoby zwracające uwagę zarówno na piękno wykonania, jak i jakość oraz praktyczność.

Co wyróżnia zewnętrzne doniczki mrozoodporne?

Mrozoodporne donice Prosperplast produkowane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, co sprawia, że nawet w przypadku najniższych temperatur, nie trzeba obawiać się ich uszkodzenia. Cechuje je przy tym lekkość, dzięki której przenoszenie roślin lub czynności związane z przesadzaniem mogą być przeprowadzane znacznie szybciej. Kolejną ich zaletą jest praktyczność: oferowane przez nas modele dostępne są w wersjach z użytecznymi wkładami, w których można umieszczać roślinę.

Jakie modele donic mrozoodpornych oferujemy?

Wyróżnikiem naszej oferty jeśli chodzi o doniczki ogrodowe jest także bogata oferta stylistyczna. Nasi projektanci czerpią nie tylko z najnowszych trendów, ale także starają się je wyprzedzać. Stąd też nowoczesne kształty tak, jak w przypadku doniczki Heos, czy kolekcji donic Roca z ich wyjątkową fakturą przypominającą rzeźbiony kamień.

Celujemy dodatkowo w oczekiwania osób lubiących typowo klasyczne rozwiązania. Donice zewnętrzne to kolekcje inspirowane stylem europejskim oraz tradycyjnie wypalaną ceramiką, czyli w kolorach ceglanych oraz ze stylowymi zdobieniami tak, jak w przypadku doniczki Sunny.

Osoby chcące upiększyć swoje ogrody oraz pragnące wdrożyć ekologiczne rozwiązania generujące oszczędności, powinny przyjrzeć się także takim produktom w naszej ofercie jak zbiorniki na deszczówkę, kompostowniki oraz akcesoria ogrodowe.