facebook google+ youtube

Zbiorniki na deszczówkę

Zbiorniki na deszczówkę producenta Prosperplast

Funkcjonalność oraz ponadczasowy design, to główne wyróżniki wszystkich naszych produktów. Dokładnie tym samym cechują się pojemniki na deszczówkę dostępne w ofercie Prosperplast. Wodę gromadzoną w takich zbiornikach można wykorzystać m.in. do podlewania roślin, co wynika z faktu, że deszczówka jest wodą miękką co zdecydowanie sprzyja rozwojowi roślin. 

Czym wyróżniają się ekologiczne pojemniki na deszczówkę?

Wykorzystywanie wody deszczowej do nawadniania roślin w domu czy ogrodzie oddziałuje na korzyść środowiska. Kluczowym aspektem jest jednak także to, aby woda była w prawidłowy sposób gromadzona i przechowywana. W tym celu warto zaopatrzyć się w zbiorniki na deszczówkę, których szeroką gamę można znaleźć w naszej ofercie

Praktyczne i estetyczne zbiorniki na wodę deszczową marki Waterform by Prosperplast

W naszym asortymencie znajdują się zbiorniki na wodę deszczową o różnych pojemnościach, a także w różnych wersjach kolorystycznych oraz stylistycznych. Dzięki temu można z łatwością wybrać model, który będzie doskonale prezentował się w ogrodzie, zarówno tej nowoczesnej (szczególnie polecamy serię Aqua Tower), jak i nieco bardziej klasycznej (doskonale sprawdzą się modele Peruno). 

Każdy ze zbiorników na wodę deszczową jest wyprodukowany z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na promienie UV i wahaniami temperatur. Sprawia to, że nabywca ma pewność, że zakupione produkty będą służyły mu przez długi czas.

Nasz asortyment to jednak nie tylko pojemniki na deszczówkę. Wśród oferowanych produktów można znaleźć mniejsze elementy, takie jak kraniki oraz transportery. Dostępne są też systemy pomagające w optymalnym nawodnieniu roślin. W zakresie pielęgnacji roślin polecamy także praktyczne i estetyczne konewki, doniczki mrozoodporne i spryskiwacze.