facebook google+ youtube

Zbiorniki na deszczówkę

Pojemniki na deszczówkę Prosperplast

Wykorzystywanie wody deszczowej do nawadniania roślin w domu czy ogrodzie jest znakomitą metodą oszczędzania. Warto jest jednak zadbać o to, by deszczówka była w prawidłowy sposób gromadzona i przechowywana. W tym celu warto zaopatrzyć się w pojemniki na deszczówkę, których szeroką ofertę znajdziesz także wśród produktów firmy Prosperplast.

Praktyczne i estetyczne zbiorniki na wodę deszczową

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki na wodę deszczową o optymalnej pojemności, w różnych wersjach kolorystycznych oraz stylistycznych. Każdy z nich jest wyprodukowany z bardzo trwałego tworzywa, zabezpieczającego przed dostępem zanieczyszczeń. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również mniejsze elementy, takie jak kraniki oraz transportery, które pomagają w użytkowaniu zgromadzonej dzięki deszczownicom wody.

Znajdziesz tutaj również systemy nawadniania pomagające w optymalnym nawodnieniu roślin. Zastosowanie takich systemów ułatwia dbanie o kwiaty doniczkowe, zwłaszcza te wymagające stałego poziomu nawodnienia gleby, w której rosną. Sprawdź także konewki i spryskiwacze, dostępne w naszej ofercie!