facebook google+ youtube

Kompostowniki

Kompostowniki

Segregacja odpadów to podstawa troski o środowisko. Dodatkowo okazuje się, że odpady biodegradowalne mogą być przydatne i stanowić sposób na produkcję własnego, darmowego oraz ekologicznego nawozu. Do tego celu przydają się estetyczne i praktyczne kompostowniki ogrodowe, które posiadamy w naszej ofercie produktowej.

Co wyróżnia kompostowniki plastikowe Prosperplast?

Plastikowe kompostowniki ogrodowe produkowane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Sprawia to, że są one odporne na działanie wody, niskich oraz wysokich temperatur, a także promieniowania UV. Tworzywa sztuczne sprawdzają się również dlatego, że dzięki nim kompostowniki mają długą żywotność. Co jeszcze charakteryzuje kompostowniki ogrodowe naszej produkcji?

  • Precyzyjne zaprojektowanie otworów wentylacyjnych tak, aby do środka docierała odpowiednia ilość powietrza.
  • Solidne mocowania uchwytów, które nie otworzą się nawet w przypadku silnego wiatru.
  • Wygodne w użytkowaniu dolne klapy pozwalające na sprawne wyjęcie naturalnego nawozu.

Wyróżnikiem kompostowników plastikowych naszej produkcji jest także praktyczny, ale ponadczasowy design oraz ich pojemność. Kompostowniki o różnych pojemnościach liczą od około 200 litrów, aż po warianty segmentowe do 1600 litrów. Sprawia to, że można z łatwością dobrać je do swoich indywidualnych potrzeb i dostępnej przestrzeni wokół domu.