facebook google+ youtube

Skrzynki balkonowe

Tradycyjne i funkcjonalne skrzynki na balkony i tarasy

Skrzynki balkonowe

Praktyczne skrzynki i doniczki balkonowe pomagają w stworzeniu oazy zieleni także na balkonie lub tarasie. Seria naszych donic i skrzynek na balkon to także praktyczność. Donice w naszej ofercie wyposażone są w uchwyty i mocowania pozwalające na ich szybki montaż w dowolnie wybranym miejscu na zewnątrz domu lub mieszkania. Oto najważniejsze zalety skrzynek na balkon naszej produkcji.

Co wyróżnia plastikowe skrzynki balkonowe Prosperplast?

Jako producent skrzynek balkonowych łączymy solidność wykonania z ponadczasowym designem. Design nie przesłania jednak praktyczności, gdyż doniczki balkonowe muszą być odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym niskich temperatur, wody i promieni UV. Wysokiej jakości tworzywa dają gwarancję, że skrzynki balkonowe będą prezentować się doskonale przez lata.

Jako producent staramy się sprostać także różnym oczekiwaniom końcowych klientów. Stąd też w naszej ofercie nie tylko nowoczesne oraz minimalistyczne skrzynki balkonowe, ale także warianty w klasycznych kolorach ziemi i brązu, również te przypominające beton. Proponujemy dodatkowo donice w różnych wielkościach, które sprawdzą się zarówno u posiadaczy małych balkonów, jak i dużych tarasów.

Jakie inne zalety użytkowe mają plastikowe skrzynki balkonowe?

Stworzyliśmy oryginalne doniczki balkonowe z serii Ratolla Railing Oval, które mają wyżłobienie w centralnej części, pozwalające na ich zamontowanie bezpośrednio na barierce balkonowej lub tarasowej. Sprawia to, że pozwalają na jeszcze lepsze wyeksponowanie roślin.