facebook google+ youtube

Ogrody wertykalne

Nowoczesny system ogrodów wertykalnych wprowadza do wnętrz i otoczenia niezwykle efektowny element przyrody.

Ogrody wertykalne w domu 

Nowoczesne ogrody wertykalne to idealne rozwiązanie dla osób marzących o pozytywnym mikroklimacie w swoim otoczeniu, a także oryginalnej ozdobie sprawdzającej się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

Poza doskonałym wyglądem takie dekoracje mają także szereg innych, praktycznych korzyści. Wertykalne ogrody można wykorzystać m.in. jako ściankę dzielącą przestrzenie. Umieszczone w nich rośliny optymalizują także poziom wilgoci co sprawia, że przebywanie we wnętrzach staje się zdecydowanie przyjemniejsze. Do tego celu niezbędne są specjalnie zaprojektowane skrzynki wertykalne, dostępne także w naszej ofercie.

Co charakteryzuje system wertykalny Prosperplast?

Nasz asortyment w tym zakresie to nowoczesne i wytrzymałe systemy modułowe skrzynek wertykalnych z ociekaczem, łączone w różnych konfiguracjach i tworzące spektakularne jedno, lub dwustronne zielone ściany. Dzięki przemyślanemu projektowi, moduły Prosperplast można łatwo ze sobą łączyć, tworząc tym samym rozległe kompozycje. Asortyment to także możliwość wyboru spośród kilku kształtów, od obłych, przez kwadratowe, aż po nowoczesny system wertykalny z serii Cascade Garden Wall, który został stworzony z myślą o najnowszych trendach.

Jakie zastosowanie mają ogrody wertykalne?

Wertykalne ogrody sprawdzą się niemalże wszędzie. Doniczki wiszące to doskonały wybór nie tylko do mieszkań i domów, ale także do biur, na balkonach czy tarasach. Skrzynki wertykalne Prosperplast zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwiać montaż i gwarantować niezawodne działanie. 

Ofertę Prosperplast dopełniają takie produkty jak skrzynki z systemem nawadniania, rattanowe doniczki, a także wiele innych, dzięki którym można tworzyć własne, zielone oazy, także w centrum miasta.