facebook google+ youtube

pojemniki NUK

pojemnik NUK

W domu pełnym przedmiotów wymagających specjalnego traktowania niełatwo okiełznać nieuporządkowaną, a tak cenną przestrzeń.
Odpowiednie przechowywanie zapewnia naszym rzeczom trwałość i bezpieczeństwo, jednoczesnie redukując bałagan.
Pojemniki wielofunkcyjne pozwolą na perfekcyjną segregację przedmiotów niezbędnych w domu - od kuchni po garaż.
Nasz inteligentny i efektywny system przechowywania "na miarę" wprowadza dyscyplinę w utrzymaniu codziennego porządku w pralni, garderobie, kuchni, łazience czy dziecięcym pokoju.
Klarowna organizacja przestrzeni warsztatowej również przynosi korzystne efekty - funkcjonalne i wygodne miejsce pracy to komfort i ułatwiony dostęp do narzędzi.
Pojemniki służą jako schowek na drobiazgi, akcesoria szkolne i biurowe, nierzadko ogromną ilość zabawek i dziecięcych bibelotów.
Ułatwią sortowanie przedmiotów codziennego użytku, produktów spożywczych i chemii gospodarczej.
W kuchennej szafce pod zlewem taki system wewnętrznej organizacji zapewni szybki i łatwy dostęp do chemikaliów, zapobiega rozlaniu się płynnych substancji, środków do dezynfekcji, detergentów.
Dostępne w uniwersalnych rozmiarach z powodzeniem zastępują szuflady i pasują do standardowych systemów meblowych dostępnych na rynku.
Małe pojemniki na przyprawy mogą jednocześnie pełnić rolę wkładów do szuflad, a głębokie doskonale sprawdzą się jako domowa spiżarnia.
Ich największą zaletą jest poręczność, pojemność i możliwość szybkiego przenoszenia z miejsca na miejsce.
Wykonane są z elastycznego transparentnego tworzywa, ułatwiajacego zlokalizowanie przedmiotów znajdujących się wewnątrz.
Kółka prowadzące oraz rączka zapewniają mobilność i łatwe przesuwanie w komorze szafki. Nóżki pełnią rolę hamulca.
Gładkie powierzchnie ułatwiają czyszczenie.
System przechowywania "na miarę"
Pojemniki dostępne w uniwersalnych rozmiarach z powodzeniem zastępują szuflady i pasują do standardowych systemów meblowych dostępnych na rynku.

pojemnik NUK
pojemnik NUK
pojemniki NUK
pojemnik NUK4L
pojemnik NUK1L
pojemnik NUK4H
pojemnik NUK3L
pojemnik NUK4L
pojemnik NUK5H
pojemnik NUK5L
pojemnik NUK
pojemnik NUK