facebook google+ youtube

NOWOŚCI 2018

RATOLLA

Fakturowana powierzchnia doniczek i skrzynek z egzotycznej kolekcji RATOLLA wiernie imituje plecionkę rattanową.
Różnorodne zestawy opcjonalnie wyposażone są w podstawki z systemem samoblokującym, haki do samodzielnego montażu na barierce,
zawieszki czy specjalną wkładkę zapewniającą roślinom stały poziom nawodnienia, a w efekcie oszczędność wody poprzez gromadzenie jej nadmiaru w dnie doniczki.
Dostępne w preferowanych na rynku formach i rozmiarach oraz czterech uniwersalnych kolorach.

 RESPANA

Miłośnicy minimalistycznych jak i śmiałych aranżacji poszukują zazwyczaj prostych a jednocześnie oryginalnych rozwiązań.
Kolekcja Respana jest doskonałą odpowiedzią na te potrzeby, łączy w sobie bowiem funkcjonalność z elegancką linią.
Cała feeria modeli i wieloaspektowość ich zastosowania umożliwia stworzenie różnorodnych efektownych kompozycji, czyniąc z nich mocny, aranżacyjny detal.
Seria wyposażona w podstawki z systemem samoblokującym czy zawieszki, dostępna w szerokiej gamie bestsellerowych kolorów.
Respana PLANTER - INSPEKT
Przenośny inspekt z kolekcji Respana, czyli popularny rozsadnik, stanowi ważną część ogrodniczego zaplecza, a w trudnych warunkach klimatycznych jest najprostszym funkcjonalnym rozwiązaniem.
Ta miniaturowa szklarnia, która w warunkach domowych nie zajmuje zbyt wiele miejca, stwarza idealne warunki wzrostu sadzonek dzięki dobrej wentylacji i kontroli wilgotności.
Uprawa nowalijek, ziół czy dorodnych roślin ciepłolubnych, wrażliwych na działanie warunków atmosferycznych - niezależnie od naszych potrzeb i ambicji ogrodniczych - zawsze daje radość z wcześniejszych zbiorów, zwłaszcza w samym środku zimy.
Pojemna misa inspektu wyposażona została w rozpórkę stabilizującą jego ścianki.
Lekkie transparentne wieko z regulowanymi otworami wentylacyjnymi stwarza idealny mikroklimat i zapobiega zaparzeniu roślin, a dodatkowo chroni rozsadę przed dokuczliwymi insektami.
Pełny komfort użytkowania w zależności od sezonu zapewnia szybka wymiana nóżek z krótkich na długie, dołączone opcjonalnie do zestawu.
doniczka IML

Stawiamy na różnorodność! Odpowiedzią jest będąca absolutnym aranżacyjnym klasykiem kolekcja dekoracyjnych osłonek na doniczki, wyselekcjonowanych pod kątem estetycznym.
Zastosowana tu nowa technologia (IML - "In-Mould-Labeling") pozwala w indywidualnych zamówieniach na niemal nieograniczony dobór kolorów i wzorów o charakterze tematycznym i okolicznościowym.
Dedykowana estetom i miłośnikom motywów botanicznych rycin, dekoracji w stylistyce romantycznej, retro czy etno.
Osłonki odpowiednio zestawione tematycznie, np. o wzorach z herbariów czy zielników, dodadzą uroku naszym parapetom i blatom kuchennym, przełamując biel i barwy pastelowe, występujące często we współczesnych aranżacjach.
Mogą z powodzeniem pełnić rolę pojemników na drobiazgi w kuchni, łazience, pokojach dziecięcych, domowym biurze czy pracowni.
Osłonki o zróżnicowanej szerokości rantu występują w 4 rozmiarach i szerokiej palecie kolorów.

STYLE and CHIC

Natura dostarcza mnóstwa wizualnie efektownych inspiracji, wnoszących do naszej przestrzeni pozytywną energię i korzystnie oddziałujących na nastrój.
Dekoracyjna kolekcja Style&Chic o subtelnych ornamentach jest odpowiedzią na ideę tak popularnego obecnie nurtu eko.
Ciepłe stonowane barwy ziemi i odcienie szarości doniczek Lace, Naturo, Tree i City, w połączeniu z misternym motywem koronki, prostą geometrią ażurowych motywów odkrytych w strukturze liści
i bambusowych pędów, stworzą oryginalną nieco ekstrawagancką aranżację z nutą niewymuszonej elegancji.

SANDY

Z myślą o harmonijnym i atrakcyjnym krajobrazie, stworzyliśmy wielosezonową, mrozoodporną kolekcję Sand i Sandy, łączącą atmosferę i komfort, funkcjonalność i design.
To wyjątkowo dekoracyjne donice, inspirowane ręcznie modelowaną tradycyjną ceramiką o powierzchni uszlachetnionej łagodnie falującymi pionowymi lub poziomymi żłobieniami, uformowanymi na wzór pustynnego piachu.
Są ukoronowaniem publicznej strefy wypoczynkowej, otoczenia hoteli i rezydencji. Stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji tarasów, ogrodów zimowych i tak popularnych patio.
Wykazują też zwiększoną wytrzymałość na działanie promieni słonecznych i niskich temperatur oraz dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.
UMBRELLA - podstawa pod parasol

Gdy nadmiar słońca staje się dokuczliwy i brakuje naturalnej osłony drzew, wszechobecne parasole ożywiają prywatne ogrody i strefy publiczne, na stałe wpisując się w letni krajobraz.
Tu istotna jest odpowiednio dobrana podstawa, gwarantująca nasze bezpieczeństwo i maksymalną stabilność parasola, którą to UmbrellaBase zyskuje tylko po całkowitym wypełnieniu jej mieszaniną piasku i wody lub żwirem. Niezwykle trwała, wykonana z odpornego na działanie czynników atmosferycznych i wytrzymałego tworzywa.
Podstawa wyposażona jest w pasujący do większości parasoli dostępnych na rynku grot do zamocowania sztyla.
Podstawy UmbrellaBase dostępne są w czterech popularnych kolorach.

 

Skrzynia ogrodowa

Stranne rozplanowanie i odpowiednie wyposażenie strefy wypoczynku gwarantuje utrzymanie porządku w dużym otwartym ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Planując dodatkową przestrzeń estetycznego przechowywania domowych przedmiotów warto zaopatrzyć się w meble z funkcją przechowywania. Duża pojemność skrzyni ogrodowej Prosperplast pomoże uporać się z bałaganem. Stanowi swobodnie przemieszczany na kółkach praktyczny schowek. Lekka konstrukcja zapewnia odpowiednią wentylację i zabezpieczenie przed nagłym deszczem przechowywanych wewnątrz rozmaitych przedmiotów - poduszek na meble ogrodowe, koców, ogrodowych gadżetów, mniejszych mebli czy zabawek dla dzieci. Wbudowany uchwyt na kłódkę pozwala w łatwy sposób zabezpieczyć cenniejsze przedmioty. Panele boczne wykończone są teksturą mozaikową oraz misterną fakturą inspirowaną naturalną bambusową lub rattanową plecionką. Estetycznie wykonana, łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji bez konieczności konserwacji, odporna na warunki atmosferyczne. Prosty montaż elementów skrzyni na zatrzask bez użycia dodatkowych narzędzi nie zajmuje wiele czasu. Dostępna w kolorze umbry i antracytu..

taczki Load&go

Praca w ogrodzie wymaga odpowiednich narzędzi, ułatwiających i uprzyjemniających prace porządkowe w ogrodzie i wokół domu.
Jednym z takich narzędzi są uniwersalne i pojemne, łatwe do prowadzenia dwukołowe taczki transportowe o lekkiej stabilnej konstrukcji.
Opcjonalnie pchając lub ciągnąc taczki wygodnie przetransportujemy odpady ogrodowe, drobne narzędzia w miejsce pracy, śnieg czy drewno kominkowe wprost pod drzwi.

 

 

 

 

Misa taczek Load&Go set wykonana z mocnego tworzywa posiada uchwyt na bezkonkurencyjne na rynku łopatograbie Rake Loader.
To inteligentne, unikalne rozwiązanie typu 2w1 zastosowane zostało dla podniesienie komfortu oraz efektywności grabienia i zagarniania sporych partii liści, trawy czy materiałów sypkich.
Łopatograbie wyposażone są w duże, szeroko rozstawione zęby oraz aluminiowy sztyl i rączkę.

 

 

 

 

 

RAKE LOADER

Progresywne rozwiązanie!
Nowa sensacyjna myśl konstrukcyjna - łopata i grabie w jednym!